TESLİMAT BİLGİLERİ

Sipariş verdiğim ürün ne zaman elime ulaşır?

 Satın aldığınız ürünler ortalama 3-4 iş günü içinde size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firmaları paketleri teslim aldıktan sonra bulunduğunuz bölgeye göre mümkün olan en kısa sürede, adrese teslimat yapılan bölgelerde adresinize, adrese teslimat yapılamayan bölgelerde ilgili kargo şubesine paketleri ulaştırmaktadır.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

Firmamızın Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile anlaşması bulunmaktadır.


Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı telefon numarınıza sms ile takip kodu ulaştırılmaktadır. 
Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi ve kargonuzun durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Siparişimi teslim alırken herhangi bir ücret ödeyecekmiyim?

Kapıda Ödeme yöntemini tercih ettiyseniz ürün ve kargo bedeline ek olarak +5 TL kapıda ödeme ücreti ödeyeceksiniz. 

Kredi kartı ve havale/eft ile ödeme gerçekleştirilen
siparişlerde yalnızca 10 TL kargo bedeli ödenmektedir. 
Siparişim arızalı ya da yanlış geldi ne yapmalıyım?
Siparişinizi teslim aldıktan hemen sonra paketinizi açmalı ve kırık/hasar durumunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Tespit ettiğiniz bir kırık durumu var ise bizlere whatsapp destek hattımızdan kırık ürün görseli ile ulaşmanız yeterlidir. Kargo hasarında ücretsiz olarak yeni ürün gönderimi sağlamaktayız. 
Önemli: Elinize hasarlı ulaşan ürününüzü size teslimatı yapan kargo firmasıyla sizlere ulaştırdığımız kargo kodu ile bize göndermelisiniz.

Teslimat zamanında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?


Kargo görevlisi eğer adreste kimseyi bulamazsa, “Kargo İhbar Notu” bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir. Kargo adreste bulunamama nedeniyle şubeye dönen ürünleri yeniden dağıtıma çıkarmamaktadır. Alıcı kaynaklı durumlardan dolayı firmamıza geri dönen ürünler iade alınarak tüm kargo masrafları düşüldükten sonra kalan tutar müşterimize iade edilmektedir.

Sipariş verdikten sonra alıcı ismini veya adresini değiştirebilirmiyim?

Siparişinizi oluştururken teslim alacak kişi adını ayrıca belirtebilirsiniz. Sipariş oluşturulduktan sonra adres veya alıcı değişikliği yapılamamaktadır. Adresinize gelecek olan kargo görevlisi kimlik kontrolü yaparak vermiş olduğunuz isme teslimat yapacaktır.


Hangi şehirlerden sipariş verebilirim?

Türkiye ´nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Türkiye içinde herhangi bir konum sınırlamamız yoktur. Ürünlerin teslimatları yalnızca çalışmakta olduğumuz kargo firmasının bulunduğu bölgelerde yapılabilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının şubesinin olmadığı bölgelerde teslimat yapılamadığından dolayı, müşterilerimizin paketin ulaştırılabildiği kargo şubesine giderek paketi elden teslim almaları gerekebilmektedir.

Yurt dışından sipariş verebilirmiyim?

Evet PTT kargonun ulaştığı tüm ülkelere gönderim yapabilmekteyiz.